Sinu tervis, Sinu elu, Sinu heaolu on Sinu enda kätes.

 Kas Sa teadvustad seda või mitte, nii on see igal juhul. Sina ise oled võimeline ennast tervendama, taastama ja tasakaalustama. Tihti otsime oma hädade süüdlast väljastpoolt. “Tema on süüdi, et…” või “arstid on süüdi, et…”. Esimene, kellele peame aga otsa vaatama, oleme me ise. Oma mõtete, hinnangute, uskumuste, reaktsioonide, harjumuste jms kaudu loome oma elu ja tervist. 

Nii, nagu tegeleme on füüsilise keha treenimisega, samuti tuleb terve olemiseks hoolitseda ka mittefüüsilise osa eest. See, et me tihti seda ei näe, ei tähenda, et seda olemas ei ole. Selle tunnetuse saavad osalejad tavaliselt üsna ruttu.

“Mida biosensoorne psühholoogia üldse tähendab?” võid küsida. Sõna “bio” tähendab elu või elus. Sens tähenduseks on “tundma”, psyche tähistab hinge ja  -loogia on teadus millestki. Kui kõik see kokku võtta, siis räägime elus, tunnetuslikust hingeteadusest.

Keskendume erinevatele praktikatele, misläbi:

* õpime ennast taakaalustama ja oma seisundeid reguleerima.

* suurendame enda energeetilisust. Hetkest, mil meil on üleliigne energeetilisus ja oskus seda juhtida, algab enesetervendamine.

* arendame inimesele omast tundlikkust, tunnetust, enda loomulikke võimeid. Tunnetuse arendamine võimaldab omakorda intuitsiooni arenemist. Ja paremate valikute tegemist.

* arendame oma tajumis- ja tähelepanuvõimet.

* õpime märkama, mis meie kehas toimub.

* taastame ja tervendame ennast nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

* tegeleme oma psüühikaga. Tegeleme oma reaktsioonide, harjumuste, jäikustega. Et need saaksid pehmeneda ja lahti lasta.

* liigume lähemale iseenda hingele, oma südametunnistusele.

 

Kuidas valmistuda harjutamiseks?

Selleks, et igaüks saaks maksimaalselt iseendasse sukelduda ja suurima kasu, on oluline:

* kanda heledaid, võimalusel ühetoonilisi, mugavaid riideid (suurepärased on hallid, beežikad dressid) ja sokke.

* et oleksime igasuguse lõhnavabad (toit, tubakas, higi, tugev pesuvahend).

* võimalusel olla paar tundi enne söömata, et aistingud oleksid rohkem märgatavad.

* võtta kaasa oma veepudel, vajadusel on vesi ka kohapeal olelmas.

* olla kohal 10-15 minutit varem, et saaksime TÄPSELT alustada.

 

Alates 2021.aastast osalen St.Peterburi Biosensoorse Psühholoogia instituudi Eestis läbi viidavas spetsialistide ettevalmistussüsteemis, Müstika sektsioonis. Mida ise olen õppinud, omandanud, seda annan edasi. Praktiseerin igapäevaselt. Kasutan kõike seda oma igapäevases reaalses elus.

Olen läbinud kaks kuuajalist intensiivset baaskursust. Samuti pooleaastased kursused “Aktuaalsed ja müstilised meetodid tervendamises”, “Enesetervendamise ja eneseregulatsiooni biosensoorsed meetodid. Psühhoenergeetiline kaitse”  ja 3-osalise kursuse “Vaimsus”.

Mõlema pika kursuse jooksul olin praktiseeriva väikegrupi vastutav, viies läbi harjutamisi.
Hetkel osalen 6-kuulisel kursusel “Vaimsus. Vaimsed praktikad.” Jätkan väikegrupi harjutamiste eest vastutamist.

© by Malle Jürilo 2023