Mees, 35+

Suurimad tänud taaskord selle kogemuse eest, mille me läbi tegime! Paljuski on see kaasa aidanud sisemise rahu tugevdamisel ja hoidmisel. See rahu, mis on hinges, annab ka väga palju jõudu edasi liikuda, sest tagasilangusteks enam kohta mu elus ei ole! Lihtsalt ei taha enam elada sellist elu, nagu siiani on olnud! Tunnen ennast küllaltki hästi. Aegajalt tuleb küll väiksemaid emotsioonilisi tagasilööke, kuid oskan juba vaikselt tegeleda nendega. Olen siiralt tänulik Universumile, et Ta aastaid tagasi mu Sinu juurde juhatas. Tõsiselt, see kogemus on olnud minu jaoks ülim. Toonud palju rahu ja selgust mu ellu! 

Naine, 30+

Malle, ma olen nii tänulik sulle! Ma tean ja tunnen, et asjad lähevad paremuse poole. Olen oma seedesüsteemi fookusesse võtnud talle armastuse jagamisel, tähelepanu andmises, kui ta seda vajab. Nagu emotsioonidega, võtan ka seedesüsteemi torked, gaasid jm vastu nagu on ja annan teada, et aktsepteerin ja usaldan neid. See oli wow punkt, mis saab nüüd oma välja teenitud tähelepanu. Ma austan ja kummardan su tööd. Ma mediteerin nende sõnumitega, mille sain, alistun iseendale ning tulen koju. Tänan, südamega ❤ tehtud töö eest!

Naine, 40+

Aitäh Sulle, et minu asjadega aitasid tegeleda! Sinu juures muretsesin, kas mu kaaslane kuuleb mida räägin, aga järgmisel päeval rääkisin talle kõik ise ära ilma ühegi piinlikuse või muretsemistundeta. Järgmised päevad tundsin õhku oma kopsudes nagu ei kunagi varem. Seda oli isegi liiga palju, ruumi jäi nagu väheks ja rinnakorvis pitsitas. On võtnud aega, et sellega kohaneda, aga õhku on mul jätkuvalt palju, mis on äge. Südant täiesti teadlikult tunnetan iga päev ja veendun, et see on täiesti kaanetu! Mis on ka päris huvitav tunne ja paneb mind üllataval kombel naeratama. Sellest ülejärgmine õhtu, aga juhtus nii, et tegin endale juhuslikult tantsuõhtu: laulsin ja tantsisin oma lemmikmuusikaga nii, nagu aastaid juba pole seda teinud. Ja just tantsimine! See oli nii vabastav! Tähele olen pannud seda, et olen rõõmsam, naeratan rohkem või õigemini taban ennast tihti naeratamas. Ja ma julgen rohkem rääkida, mis oli tegelikult üks minu suurtest muredest. Rõõmu minu sees on küll rohkem. Ma ei lubagi endale sellelt teiselt, valguse ja lendleva tee pealt ära pöörata ega tagasi vaadata.

Naine, 30+

Oled suurepärane oma töös ning soovin, et kõik mida Sinu kliendid Sulle anda suudavad, suudad Sina enda hüvanguks võimendada seitsmekordselt. Aitäh, et olid mulle teejuhiks. Hinnanguteta, toetades ning siiralt hoolides, et minu rännak lahendaks ühe killu mu mustrist, mis oli juba vormi võtnud mu füüsilises kehas. Nädal on möödas, kuid olen ikka veel rahu lummuses. Luban endal võtta nii palju aega, kui vaja. Luban endal tunda tundeid, olgu need siis head või halvad. Varem juhtus tihti, et unustasin süüa. Nüüd läheb kõht mõnusalt tühjaks kolm korda päevas vähemalt.  Joon mõnusaid teesid ja söön nii hinge kui meele rõõmuks parimaid sööke. Hetkel tundub olevat justkui võime luua aegluupi. Et kui aeg on kangas, siis suudan mingitel hetkedel kangastelgesid aeglustada, andes endale vajaliku pausi analüüsimiseks ning õigete ja tõeste sõnade leidmiseks. Tulemus on suurepärane ning kodune õhkkond on rahus ja voolamises. Kõrvetised on taandunud. Viha, mis mõnikord oli kui keev katel, on asendunud õpingute peale mõtlemisega, enda ümber asju korda sättides. Pidevalt leian ennast kellelegi Sinuga koos läbielatud rännakust rääkimas ning Sind selle eest iga kord tänamas oma mõtetes. Vabaks laskmine tõi tagasi voolavuse, oskuse olla hetkes ning seda nautida. Mul ei ole enam kõhus seda tüki tunnet. Nüüd on hoopis valusad

Naine, 40+

Olen siiani üllatunud, et kogesin päris füüsiliselt kõike keha peal. Nagu näpust sikutamist või kui tegelesime südamega, siis mul rindkere hõõgus. Tundsin mitu päeva ennast teisiti, nagu miski oleks minus muutunud. Ei oskagi öelda, mis täpselt. Aga osad emotsioonid, mida kogesin, on mingil määral ikka ülesse tulnud. Siis üritan mõelda, et see on ainult emotsioon. Aitäh kogemuse eest!

Grete

Olen nüüd tõesti oma rahu leidnud ja selle säilitanud. Tean täpselt, mida teha ning tänu sinule sain kinnitust, et südamehääl on see, mida kuulata ja millest juhinduda. Tore on olla eneseteadlik ja uskuda iseendasse. Tänan selle võimsa kogemuse eest!

Tiina

Mul läheb väga hästi! Tunnen, et mitmel tasandil tehtud kaevamine ja mittevajaliku minemasaatmine ja minu enda omaks võtmine mõjub mulle ülimalt hästi. Ma tunnen, et olen teinud suure sammu edasi. Nii head tunnet ei olegi vist ammu olnud iseenda suhtes ja oma elu suhtes. Ma tänan, et oled mulle olnud sellel teel toetajaks ja koorma minemasaatjaks!

Naine, 30+

Hetkel on asjalood sellised, et minu elu on tänaseks päevaks muutunud niivõrd palju, et seda ei saagi õieti sõnadesse panna. Arvan, et suuresti tänu rännakule. Usun, et olen sel teekonnal alles alguses. Aga tunnen, et saan nüüd edasi ise hakkama. On täiesti imeline tunda (enese)armastust, ma ei osanud sellist elu enne ettegi kujutada. Aitäh, et teed sellist elumuutvat tööd! 🙂 Soovitan Sind rännakuterapeudina ka edaspidi oma teemast huvitatud sõpradele ja tuttavatele.

Kaie

Teraapia oli suurepärase mõjuga. Paar päeva hiljem rääkisin sõbrannaga ja ta uuris, et mida teraapias lahendasin. Kirjeldasin neid tundeid ja hirme, mis enne teraapiat nii hullud (kohati halvavad) olid. Siis rääkides ja nüüd, tundub uskumatu ja imelik, et mina nii tunda võisin. Ehk see valukoht sai lahendatud. Lisaks jõudsin paar päeva tagasi koju reisilt. Ei olnud enam paanikat ja hirmu nagu varem oli. Usaldan elu ja võtan seda kui stardiplatvormi millegi uue jaoks. Aitäh, et juhendasid mind nendest protsessidest läbi! Väga vajalik oli ja ajastus oli lausa suurepärane sellel teraapial selle teemaga.

Mai

Ma võin öelda, et ärevus on mul kadunud ja ei ole tagasi tulnud. Pärast seanssi oli väga kerge ja õnnelik tunne. Nüüdseks usaldan, armastan end. Kui tulevad negatiivsed mõtted, siis aksepteerin neid ja lasen need endast läbi voolata.  Rännak oli see, mis mul oli vaja kogeda, et enda eluga edasi minna. Mind ikka vahetevahel  kimbutas depressioon ja pärast rännakut pole mul seda tunnet olnud. Isegi kui on raskemaid momente, siis ei lähe ma sellepärast väga kurvaks. Olen märganud, et saan oma lähedastega paremini läbi, olen kannatlikum ja rõõmsam. See tunne, et ma ei vääri midagi, on täiesti kadunud. See on hästi suur võit minu jaoks, kuna ma tundsin seda tunnet väga tihti ja see tegi mind kurvaks ja ärevaks. Pärast kohtumist soetasin endale Ilse Sand “Armastades Ennast” ja Elaine Aron “Ülitundlik inimene”. Mul on nii hea meel, et leidsin tee sinu juurde, Malle. 

Eva-Stina

Peale rännakut olid paar päeva väga kerged ja rõõmsad. Võrreldes varasemaga on olnud rohkem nautimist, leplikkust ja pingevaba olemist. Seda pole kogu aeg, aga kindlasti on mingis mõttes parem. Suurem erinevus on enda tütre käitumises. Ehk mõjus talle see seanss veelgi enam. Ta on vabam pingetest ja hirmudest kui mõni aeg tagasi, kui oli suur probleem nende teemadega. Igatahes mulle väga meeldis enda rännak ja tänan teid selle eest!

Naine, 40+

Olen tänulik, et mul oli võimalus seda rännakut Sinu juhendamisel kogeda. Oma pere suhtes on aga tunne teistsugusem küll. Ma tunnen, et ei kanna enam seda vana vimma õlgadel ja suudan mõistvam olla nii oma ema, isa kui kõigi teiste suhtes. Ka see on kohale jõudnud, et ma tõesti ei võta teiste tülisid ja raskust kogu aeg enda kanda. Suudan nüüd rohkem keskenduda olevikule ja suhtele oma elukaaslasega, mis hetkel kõige enam tähelepanu ja tegelemist vajab. Varem varjutas seda kogu aeg minu sisemine vimm ja vaen oma lapsepõlve suhtes. Mul on veel endaga palju tööd, aga pilt silme ees on klaarim.

Kristel

Peale meie Rännakut tõdesin, et seda tumedat aega mu elus oli vaja just selleks, et mind üles äratada ning panna mõistma, mis on tähtis. Pean iseendale rohkem aega pühendama ja endaga tegelema. Olen positiivselt meelestatud ja tõesti usun, et olen õigel teel. Need kaks Rännakut on mind tõeliselt muutnud ja pannud mõtlema elule teisiti. Olin hoopis teine inimene 2-3 aastat tagasi. Olen Sulle väga tänulik selle eest.

Helen

Suurim kingitus, mille endale läbi rännaku teinud olen, on, et olen end vabastanud ametlikust töövõimetuspensionäri staatusest. Ma julgen ise hakkama saada, toetudes iseendale. Tõeline kingitus ja vabanemine on see, et toitun tänaseks ennast toetavalt. Kuulan üha rohkem ja teadlikumalt oma keha, märgates, hoolides, hoolitsedes. Minus on üha enam elus olemist, vabadust, julgust, tahet, tõelisust ilma maskita. Julgen püsida tundes, seda kogeda ja jääda kohale iseendasse iseenda pärast. Olen mõistnud, taibanud ja kogenud, kui palju ma endaga olen mänginud ja haiget teinud. Kõik see on aidanud kogemuslikult aru saada, et ainult MINA olen iseendale parim sõber.

Naine 30+

Kohe samal päeval muutus palju, ma sain jälle magada ning söögiisu tuli tagasi. Enne olin maganud mõnel ööl kolm kuni neli tundi ja mõni öö ei tulnudki und, söögiisu oli kadunud ja tühi kõht ka ei andnud endast väga märku, pärast teraapiat nautisin toitu ja läksin koos lapsega lõunaunne, seega see oli juba minu jaoks väga suur mõju, mille nimel tasus igati tulla. Igaljuhul see rännak muutis palju, enamus asju ei oska isegi seletada ja kirjutada mis täpselt…kuid tundub nagu mingi tasakaal on nüüd minus, astun samm korraga.

Mees, 40+

Mulle meeldis see rahu, mis peale rännakut minus oli. See kestis küll ainult 2 päeva aga arvestades mu toonast seisu olid ka need 2 päeva väga helged ja vajalikud. Kolmandal päeval oli mingi halb emotsionaalne tagasilöök aga sain sellest omameelest üsna kiiresti üle. Sealt rännakult alguse saanud põhjuste mõistmine tõi mulle täiendavat arusaama, millised probleemid mul endas viimase suhte alguses lahendamata jäid ja mis jääksid ette ka järgmistes suhetes – see on lahti laskmine.

Triinu

Suur tänu sügava rännku eest. Muutus on toimunud, tajun seda. Juba selle lühikese ajaga on olnud huvitav,  vanamoodi enam ei taha ja uutmoodi alles õpin. See on see tunne, nagu oleks kogu aeg midagi vaadanud, aga äkki märkad, et sellel asjal on värv ja lõhn ja kuju.

Väike poiss

Märtsis 2018 käis minu juures väike noormees, kes kartis väga koeri. Juulis saatis ta ema mulle edasi tervitused sõnumiga, et ta poeg oli eelmisel päeval suure hundikoeraga mänginud.

Anneli

Tänan sind imelise ja väga sügava rännaku juhenduse eest.  Olin sel õhtul ja ka järgmisel päeval erakordselt väsinud, aga ülimalt rahulik, tasakaalus ja kuidagi õnnelik.  Oma elukaaslasele tundun ma vist tiba teistsugune (salapärane) ja ta on kuidagi justkui segaduses, aga küllap ta harjub. Mind on tohutult aidanud need uute uskumuste loomised, üritasin neid isegi mälu järgi endale kirja panna…ja kohe oli neid ka vaja kasutama hakata, pean tunnistama, et see aitas. Huvitaval kombel olin eelnevatel rännakutel oma väikse lapse endas selliseks  4-6 aastaseks mõelnud ja kordagi pole selle väga mässumeelse ja kriitilise puberteediga julgenud kohtuda… hea, et seekord julgesin. Väikest mind on lihtne armastada ja temast aru saada, selle teismelisega on veidi keerulisem, aga ikkagi ka võimalik…ja täiskasvanud mina liigub mõõdukas tempos kõige selle helge ja päikselise poole.

Anette

Hea tunne oli peale rännakut, natukene olin rohkem väsinud kui tavaliselt.Pilt loksus paika, et mida tahan ja mida mitte, südame hääl oli selge. Öösel magasin eriti hästi ja sügavalt järgnevatel päevadel(tavaliselt ei maga eriti hästi).Üldiselt jäin rännakuga väga rahule, pani perspektiivi paika ja sain vastuseid oma küsimustele.  Olen ka nüüd rohkem südame järgi elanud ja üritanud teha otsuseid, mis on sisehääle järgi õiged. Ega muutused ruttu ei tule elus aga samas väiksed sammud õigele asjale lähemale. Vähemalt ise küll juba tunnen, et olen suuri muutuseid teinud. See protsess tõesti andis selgust.

Kristin

Olen hakanud endale teadvustama asju palju rohkem. Olen võtnud aja maha ja vaikselt, vaikselt püüan teha rohkem seda, mis endale meeldib.Ei saa öelda, et see on lihtne. See ununeb. Ja teiste arvamus, ootused on tihti ikka peas.Hetkel on selline eneseotsimise faas, et mida mina siis tegelikult tahan, kui kõik need teised välja jätta. Aga kindlasti on asju, mis peale rännakut on muutunud, läinud lihtsamaks.

Martin

Täna me suhtleme taas lapse emaga ja saame täitsa normaalselt läbi. Olen hakanud meeletult nautima üksindust ja igal võimalikul hetkel uputan end raamatutesse. Firma on põhjas, raha ei ole, aga ikkagi tunnen end rohkem elavana, kui ma kunagi olnud olen. Lihtsalt nii huvitav tundub see kõik. See kogemus, mis ma sinu juurest sain, oli lihtsalt nii fantastiline, et ma isegi ei oska seda kirjeldada. 

Taavi

Olen Sulle möttes igapäevaselt väga tänulik olnud, kuna mul läheb palju paremini.Jõudsingi sellisesse punkti, kus ta ei suuda minus enam viha tekitada. Olen ka uue äriga edasi liikunud ja naisega on samuti tekkinud “uus armumine”, mis on loomulikult väga erutav.

© by Malle Jürilo 2023